1 Temmuz 2012 Pazar

Yeni Yüksüklerim


Bulut Gölgesi Blogunun sahibesi sevgili Arkadaşım Tülin benim de yüksük kolleksiyonu yapmaya  

karar verdiğimi duyunca bu güzel yüksüğü hediye etti. Çok çok teşekkürler Tülin'cim.

Bunlarda Bursa gezisinde aldığım yüksüklerim..
Sevgili Tülinin hediye paketinden çıkan güzel ve anlamlı hediyelerim.Tülin Arkadaşımın dediği gibi hayata aynı pencereden bakan insanların bir gün bir yerde yolları mutlaka kesişecektir.O güzel güne erişinceye kadar bu güzel hediyeler hep seni bana hatırlatacak. Küçücük bir yüksüğün senin gibi büyük bir dost kazandırmasını unutmayacağım.Çanakkale'den kucaklar dolusu sevgiler yolluyorum Tülincim.....
Üzerliğimi de Bağ Evinin giriş kapısına astım ki gönlünün bereketi, iş yerime de bereket getirsin. Senin de dediğin gibi nazarlardan korusun....Sevgiyle muhabbetle kalın dostlarım...


7 yorum:

 1. Aaaa Tülin sultanın da var bunları gibi yüzükleri. çok hoşlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten kolleksiyonun ilk iki yüksüğü dostlarım Sinem Hanım ve Tülin Hanım dan hediye.Onların güzel ve anlamlı destekleriyle başladım.Hadi hayırlısı:))

   Sil
 2. Yüzük koleksiyonunun zenginleşmesi, inanıyorum ki seni çok mutlu etmeye yetmiştir. Arkadaşının jesti de muhteşem doğrusu.Bu kez kocaman nazar boncuğu Tülin arkadaşına:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ablacım Dostlarıma kocaman birer nazar boncuğu.Küçük şeylerden mutlu olmayı seviyorum .Mutluluk için fazla büyük şeyler aramamak lazım:))Sevgiler..

   Sil
 3. Yüksükler çok güzeller .
  Tülin Hanım'ın hediyeleri ne kadar anlamlı .
  Üzerlik dediğiniz gibi bolluk ve bereket getirsin inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İyi dilekleriniz için teşekkürler..Tülin arkadaşımın gönül zenginliği Bağ Evinede bolluk ve bereket getirecek buna inanıyorum..:))

   Sil
 4. bursa ganimetlerini de, hediyelerini de iyi günlerde kullan. herbiri çok güzel ve kıymetli koleksiyon parçası bunlar değil mi?? :)
  üzerlik de bolluk, bereket getirsin, her türlü nazarlardan, kem gözlerden korusun:)
  sevgiler

  YanıtlaSil